KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088064
nr 1408 8064
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -43. Olja på pannå, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 44x36cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:49:47
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman